Top Stars Football

1.41.15
oy
0

Stratejinin önemli olduğu heyecanlı futbol oyunlarında düello

338.9k

Bu uygulamayı oyla

Top Stars Football, futbol ve strateji odaklı bir oyundur. Oyuncular, Dünya'daki en iyi oyunculardan bazılarını kullanarak heyecan verici PvP düellolarında karşı karşıya gelirler. Fakat en iyi ele sahip olmak için iyi oyuncu kartları ve özel yetenek koleksiyonunu bir araya getirmeniz gerekir, tabi ki de bunu yavaş yavaş yapabileceksiniz.

Top Stars Football oyununun çalışma şekli klasik kart düellosundakilere oldukça benzer. Esas farklılık; cinler, devler ya da şövalyelerin olduğu kartlar yerine Eden Hazard, Cristiano Ronaldo ya da Lio Messi'nin olduğu kartları kullanmaya başlarsınız. Amacınız: mümkün olduğunca çok sayıda gol atarak gol kralının canını sıfıra indirmek.

Bir düello ile diğeri arasında kendi iskambil kartlarınızı oluşturacaksınız. Farklı değerlerden kartları seçerek birinci turdan itibaren kendi oyuncularınıza erişebilirsiniz. En popüler oyuncularınızın durumunu iyileştirmek için gelişim kartlarına da ihtiyaç duyacaksınız.

Top Stars Football iki farklı dünyayı, yani futbolu ve kart oyunu düellolarını birleştiren muhteşem bir futbol ve strateji oyunudur.
Erika Okumura tarafından
Gereksinimler

Android 4.0.3 ya da üst sürümü gerektirir.

Uptodown X